Kašlíci
Autor: Alois Škubala
(1940)
signováno vpravo dole
Technika: olej na sololitu, datace: 2019
Šířka: 15 cm, výška: 10 cm, rámování: 13 x 18,5 cm
Konec dražby: 06.02.2024 21:35 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč