Konvolut grafik - 12 kusů
Autor: Oldřich Ordelt
(1923 Želetavice nad Dřevnicí - 2004)
signováno vpravo dole, různé techniky, paspartováno, zaskleno
Šířka: 13 cm, výška: 20 cm, rámování: 35 x 25 cm
Konec dražby: 08.11.2023 20:35 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč