Zvoník
Autor: Josef Mánes
(1820 Praha - 1871 Praha)
Přisouzeno autorovi, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: kombinovaná technika, materiál: akvarel, tužka
Šířka: 13,5 cm, výška: 11,5 cm, rámování: 33 x 36 cm
Konec dražby: 06.02.2024 21:19 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 000 Kč