3. Na vycházce
Autor: Josef Mánes
(1820 Praha - 1871 Praha)
Na reversu přisouzení autorovi od F. X. Harlase, věnování a původ díla. Konzultováno a potvrzeno PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem. Publikováno v monografii autora a vystavováno. Výstavní štítek přiložen. Rámováno v původním originálním rámu od Jindřicha Ecka.
Technika: akvarel, materiál: sépie/karton, datace: kol. 1850
Šířka: 6,5 cm, výška: 7 cm, rámování: 32 x 27 cm
Konec dražby: 12.09.2022 19:06 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč