Koliby

Autor: Miloš Kesl
(1901 Praha - 1992 ?)

Signováno a datováno vpravo dole, vlevo dole číslováno 10/30. Zaskleno a rámováno
Technika: dřevoryt, datace: 1928
Šířka: 23 cm, výška: 17 cm, rámování: 31 x 36 cm

Konec dražby: 12.07.2023 21:33 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč