5. Kompozice aktu
Autor: Antonín Kovařík
(1942 Brodek u Přerova)
Signováno vlevo dole, rámováno.
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 65 cm, výška: 101 cm, rámování: 110,5 x 76 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 23.08.2023 20:31 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 800 Kč