Pasák ovcí
Autor: Karel Tůma
(1859 Bubeneč - 1936 Písek)
Signováno a datováno vlevo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně, datace: 1935
Šířka: 81 cm, výška: 53 cm, rámování: 63 x 91 cm
Konec dražby: 22.10.2023 15:20 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 400 Kč