Vesnické stavení

Autor: Jan Honsa
(1876 Tisová - 1937 Polička)

signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno. Na reverzu fragment razítka Východočeské galerie v Pardubicích, štítek z Piklovy sbírky. Obraz pochází ze znárodněného majetku rodiny prvorepublikového podnikatele Karla Pikla, majitele paláce na Wilsonově třídě v Pardubicích.
Technika: akvarel
Šířka: 33 cm, výška: 22,5 cm, rámování: 43,5 x 53
Stav: mírně poškozený rám

Konec dražby: 09.01.2024 20:08 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč