Jeleni

signováno v kameni vpravo dole, paspartováno a zaskleno
Technika: mědirytina
Šířka: 20 cm, výška: 14 cm, rámování: 28 x 32 cm

Konec dražby: 10.02.2020 18:07 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 450 Kč