46. Stříbrný Vladimír 1905-1970
olej na plátně, mistrovská malba, Portrét starce v křesle, zezadu původní invetární štítek Národní Galerie, rozměr 70x85 cm, nerámováno, obraz se nabízí bez rámu, rám je samostatná položka číslo 47
Konec dražby: 29.06.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 9 900 Kč