46. Svolinský Karel 1896 -1986
volný grafický list, Z knih Anny a Jaroslava Mastných, dřevoryt, signováno a datováno PD, 1950
Konec dražby: 30.06.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 25 Kč