46. Uvarov Stepan Nikitovich 1854?-1936
významný ruský malíř, kombinovaná technika na papíře, Hory, signováno VD, rozměr 23 x 38,5, rámováno 60 x 76,5 cm, Provinience: sbírka České Spořitelny
Konec dražby: 31.05.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč