Zátiší

Signováno vpravo dole, rámováno v řezaném rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 100 cm, výška: 70 cm, rámování: 88 x 119 cm

Konec dražby: 05.01.2022 19:27 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč