Mokřady

Autor: Antonín Chittussi
(1847 Ronov nad Doubravou - 1891 Praha)

Signováno vlevo dole v tisku, volně v paspartě
Technika: litografie
Šířka: 25 cm, výška: 18 cm, rámování: pasparta 47,5 x 35 cm

Konec dražby: 10.05.2022 19:15 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 000 Kč