Akt v modré
Autor: Karel Lepík
(1940 Metylovice)
Signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na sololitu
Šířka: 50 cm, výška: 66 cm, rámování: 79, x 63 cm
Konec dražby: 18.12.2023 20:13 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč