U železnice
Autor: Olga Beráková
(1908 Jihlava - 1996 ?)
Signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na překližce
Šířka: 55 cm, výška: 44 cm, rámování: 55 x 65 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 19.12.2023 20:53 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč