Květ
Autor: Miroslava Fialová
(? ?)
Monogramováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 22 cm, výška: 25 cm, rámování: 33,5 x 31 cm
Konec dražby: 11.09.2023 20:49 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč