Cesta lesem - XL Formát
Autor: V. Slavík
(? ? - ? ?)
Signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 95 cm, výška: 69 cm, rámování: 85 x 110 cm
Konec dražby: 12.09.2023 21:42 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč