15. Dáma v klobouku
Autor: Rudolph Ipold
(1873 Vídeň - 1936 Vídeň, Rakousko)
signováno a datováno vpravo nahoře
Technika: olej na dřevě, datace: 1904
Šířka: 27 cm, výška: 35,5 cm, rámování: 48,5 x 39 cm pošk.
Konec dražby: 11.04.2018 18:26 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 200 Kč