Malé Karlovice na Kuřičkově
Autor: ?. Opluštil
(? ?)
signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na sololitu, datace: 1972
Šířka: 51 cm, výška: 38 cm, rámování: 52 x 65 cm
Konec dražby: 06.02.2024 21:29 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč