Pobřeží
Autor: B. Handl
signováno a datováno vlevo dole
Technika: olej na sololitu, datace: 2015
Šířka: 31 cm, výška: 29 cm, rámování: 39 x 41 cm
Konec dražby: 06.02.2024 21:28 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč