Léčivé paprsky
Autor: Eva Kubínová
(1925 Jičín - 2018 Liberec)
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: pastel na kartonu, datace: 2010
Šířka: 20 cm, výška: 26 cm, rámování: 41,5 x 31,5 cm
Konec dražby: 08.11.2023 20:36 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč