211. Kytice
Autor: Antonín Matzke
(1916 - 2011)
signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1977
Šířka: 47 cm, výška: 63 cm, rámování: 76 cm x 59,5 cm
Konec dražby: 07.02.2024 21:10 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč