215. Portrét muže
Autor: Johann Michael Bossard
(1874 Zug, Švícarsko - 1950 Jesteburg, Landkreis Harburg, Niedersachsen)
signováno tužkou vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: lept
Šířka: 21,5 cm, výška: 26,5 cm, rámování: 41 x 36,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 07.02.2024 21:11 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč