423. Chalupy v Beskydech
Autor: J.K. Kormaň
signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 69 cm, výška: 49,5 cm, rámování: 62 x 81,5 pošk.
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.02.2020 19:10 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 550 Kč