235. Parník u pobřeží
Autor: Oscar Wilda
(1886 ? - 1958)
Signováno vlevo dole, na reversu název, rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 50,5 cm, výška: 39,5 cm, rámování: 52 x 62 cm
Konec dražby: 07.02.2024 21:18 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 200 Kč