Před statkem - XL Formát

Autor: Joseph Rummelspacher
(1852 Berlín, Německo - 1921 ?)

Signováno vpravo dole, na reversu štítek a katalogové číslo, rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 96 cm, výška: 66,5 cm, rámování: 82,5 x 113

Konec dražby: 17.10.2023 20:48 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 7 500 Kč