239. U krále
Autor: Gisela Gröning - Pferdmenges
(1921 Německo - 2003 Německo)
Monogramováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: akvarel
Šířka: 39 cm, výška: 55 cm, rámování: 87 x 69,5 cm
Konec dražby: 07.02.2024 21:19 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč