Muž s knihou
Autor: Josef Kitzler
(1891 Praha - ?)
Signováno vpravo dole, nerámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 90,5 cm, výška: 99,5 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 16.10.2023 21:42 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč