276. Dívčí akt
Autor: Josef Kitzler
(1891 Praha - ?)
Signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 18 cm, výška: 23,5 cm, rámování: 42 x 38 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 07.02.2024 21:31 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč