Zvíkov v podvečer
Autor: Ruda Šváb
(1909 Saská Kamenice (Chemnitz), Německo - 1989 Praha)
Signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, paspartováno zaskleno a rámováno.
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 44 cm, výška: 30 cm, rámování: 50,5 x 65,5 cm
Konec dražby: 06.02.2024 21:27 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč