Před domem
Autor: Josef Jarský
(? ?)
Signováno vpravo dole, na reversu autorské věnování, rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 23 cm, výška: 31 cm, rámování: 45 x 37 cm
Konec dražby: 06.02.2024 21:17 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč