219. Kytice
Autor: Irena Braunová
(1927 Velké Kapušany, Slovensko - ?)
signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na sololitu
Šířka: 38 cm, výška: 54 cm, rámování: 67 x 51 cm
Konec dražby: 13.05.2024 21:12 SELČ
Zbývá: 2d 2h 43m 43s
Vyvolávací cena: 2 500 Kč