U moře
Autor: František Kárník
(1905 Kolín - ?)
Signováno vpravo dole, nerámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 60 cm, výška: 40 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 06.02.2024 21:10 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč