Konvolut 2 děl - Léto a Zima
Autor: Otto Zahradník
(1939 - ?)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: tempera
Šířka: 24 a 23,5 cm, výška: 17 a 16,5 cm, rámování: 30 x 37,5 a 30 x 37
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 06.02.2024 21:13 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč