Dívka s knihou
Autor: Johan Adolf Petersen
(1846 - 1882)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 32,5 cm, výška: 40 cm, rámování: 57,5 x 51
Konec dražby: 23.11.2023 20:59 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 800 Kč