Dáma s růží
Autor: Karel Svoboda
(1936 Pelhřimov - 2006 Tábor)
Signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na desce
Šířka: 49 cm, výška: 58 cm, rámování: 74 x 65,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 23.11.2023 21:21 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč