U rybníka Kaněv
Autor: Jiří Švec
(1928 Pardubice - ?)
Signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, zaskleno a rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 83 cm, výška: 30,5 cm, rámování: 45 x 97 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 06.02.2024 21:00 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč