47. Hodek Josef (1888-1973)
barevná litografie, Sestry - signováno Josef Hodek, pasparta, zaskleno, tiskový rozměr 22,5 x 15 cm, rámováno
Konec dražby: 06.04.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 150 Kč