47. Hodek Josef (1888-1973)

barevná litografie, Sestry - signováno Josef Hodek, pasparta, zaskleno, tiskový rozměr 22,5 x 15 cm, rámováno

Konec dražby: 06.04.2016 20:05 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 150 Kč