Jan Wasilewski - Chůze parkem
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: akvarel
Šířka: 34,5 cm, výška: 26 cm, rámování: 41 x 49
Konec dražby: 25.09.2023 20:53 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč