4. Nálada před bouří na Písecku

Autor: Ota Bubeníček
(1871 Uhříněves - 1962 Mladá Vožice)

signováno vpravo dole, datováno 17, na reversu autorský přípis z roku 1918, ověřeno a konzultováno s PhDr Michaelem Zachařem
Technika: olej na kartonu, datace: 1917
Šířka: 25 cm, výška: 32 cm, rámování: 46 x 39 cm pošk.
Ověřil: PhDr. Mgr. Michael Zachař

Konec dražby: 24.09.2017 18:06 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 11 500 Kč