47. Řezbovaný zlacený rám 19. století

dřevený rám, zlacený, bohatě vyřezávaný, šířka lišty cca 18 cm, na místech opotřebené zlacení, vnitřní rozměr 71,3 x 86,3 cm, celkový rozměr 103 x 121 cm. Reprezentativní rám větších rozměrů v původním dobrém stavu

Konec dražby: 29.06.2016 20:05 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 29 000 Kč