47. Uvarov Stepan Nikitovich 1854?-1936
významný ruský malíř, kombinovaní technika na papíře, Řeka, signováno VD, rozměr 39 x 23 cm, rámováno 77 x 57 cm, Provinience: sbírka České Spořitelny
Konec dražby: 31.05.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč