Maxipes Fík
Autor: Jiří Šalamoun
(1935 Praha)
nesignováno, rámováno, zaskleno a paspartováno
Technika: hlubotisk
Šířka: 17 cm, výška: 18 cm, rámování: 43 x 43
Konec dražby: 09.04.2024 21:20 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč