224. Zátiší ze špajzky
Autor: Jan Bartoš
(1927 Brno - 1996 ?)
Signováno vpravo dole, zaskleno a rámováno.
Technika: olej na plátně, materiál: Fixováno na kartonu
Šířka: 68 cm, výška: 49 cm, rámování: 59 x 78 cm pošk.
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 14.05.2024 21:14 SELČ
Zbývá: 2d 20h 25m 43s
Vyvolávací cena: 1 100 Kč