Přístav
Autor: Alvin Stöhr
(1874 - 1941)
signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1931
Šířka: 51,5 cm, výška: 38 cm, rámování: 43 x 56
Konec dražby: 23.11.2023 20:26 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč