Výhled na krajinu
Autor: Henry Mayne
(1891 - 1975)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 65 cm, výška: 49,5 cm, rámování: 60 x 74,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 23.11.2023 21:19 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč