227. Rybář
Autor: John David Bergling
(1868 Stockholm, Švédsko - 1933 Bromma)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 90 cm, výška: 60 cm, rámování: 71 x 101
Konec dražby: 07.02.2024 21:15 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč