233. Ulice podél kanálu
Autor: ? de Wael
Signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na dřevě
Šířka: 40 cm, výška: 30 cm, rámování: 41,5 x 51,5 cm
Konec dražby: 07.02.2024 21:17 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč