Sezení u okna
Autor: Ulla Arwinge
(1926 - 2003)
Technika: olej na plátně
Šířka: 40 cm, výška: 61 cm, rámování: plátno natažené na rámu
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 06.02.2024 21:08 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč